DMS Spółka z o.o.

44-203 Rybnik
ul. Przemysłowa 13
tel.: 32 / 37 66 777
fax: 32 / 37 66 766
 
 
OFERTA
O nas | Oddziały | Regulamin | Kontakt | Aktualności
 
 
Reklama
Firma DMS Sp. z o.o. odznaczona Certyfikatem Lider Bezpiecznej Pracy

Regulamin sklepu internetowego
1. Sklep internetowy
 
Działający pod adresem www.seastar.pl sklep internetowy prowadzi działalność w zakresie sprzedaży detalicznej wyrobów kartograficznych. Właścicielem sklepu jest Firma DMS Spółka z o.o. Siedziba firmy:
 
     44-203 Rybnik,
     ul. Przemysłowa 13
     tel.: 32 / 37 66 777

2. Ceny

Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym www.seastar.pl są wartościami brutto i zawierają podatek VAT.

3. Produkty

Sprzedawane produkty są nowe i oryginalnie zapakowane, do każdego zakupionego towaru dołączona jest faktura VAT, która jest podstawą gwarancji.

4. Realizacja zamówienia:

Zamówienia można składać przez 7 dni w tygodniu 24h na dobę:
 - logując się na stronie sklepu: www.seastar.pl
 - za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 - telefonicznie pod nr tel.: 32 / 37 66 777

Złożone zamówienie zostaje potwierdzone telefonicznie bądź mailowo.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, w zależności od dostępności towaru. W szczególnych przypadkach jest uzależniony od terminu dostawy od producenta. W przypadku braku towaru w magazynie lub przy niezależnym od Sklepu wzroście ceny Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i ma możliwość wyboru między zmianą kupowanego towaru na inny, dłuższym czasem realizacji lub rezygnacją z zamówienia. Przy towarze „na zamówienie” podany jest czas realizacji dostawy.

5. Warunki płatności:

 - przelewem na konto Kredyt Bank  nr rachunku: 03 1500 1139 1211 3003 1093 0000
 - gotówką przy odbiorze przesyłki za pobraniem.

Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 15,00 zł.

Zamówienia o wartości przekraczającej 450,00 zł wysyłane są na koszt naszej firmy.

6. Zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” - Kupujący może zrezygnować z zakupionego przedmiotu w terminie do 10 dni od daty odebrania przesyłki. Towar nie może być używany i uszkodzony. Przed dokonaniem zwrotu towaru Klient zobowiązany jest do poinformowania Sklepu o zamiarze zwrotu towaru, w celu ustalenia postępowania zwrotu. Zwrot gotówki nastąpi w terminie do 14 dni przelewem na wskazane konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.

7. Reklamacje

Warunki reklamacji są zgodne z powszechnie obowiązującymi zasadami. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu seastar.pl są fabrycznie nowe oraz objęte roczną gwarancją producenta. Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.). Odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi jest wyłączona.

Prosimy, przy podpisywaniu listu przewozowego sprawdzić przy kurierze, czy przesyłka nie została uszkodzona w czasie transportu. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy, przy kurierze sporządzić protokół reklamacyjny oraz niezwłocznie skontaktować się ze sklepem w celu ustalenia dalszego postępowania. Klient jest zobowiązany do sporządzenia Protokołu szkody w terminie 5 dni od otrzymania przesyłki. Podstawą reklamacji jest protokół szkody i faktura Vat. Reklamacje produktów uszkodzonych proszę zgłaszać telefonicznie lub wysłać e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Prosimy nie wysyłać paczek na koszt sklepu, bez wcześniejszego uzgodnienia, gdyż nie będą one przyjmowane.

8. Polityka prywatności

Zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.

9. Postanowienia końcowe

Zdjęcia i opisy produktów przedstawionych w Sklepie pochodzą od producentów i bezpośrednich importerów. Zdjęcia i informacja o towarze mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów. Obsługa sklepu dokłada wszelkich starań aby opisy i dane produktu były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością.
Regulamin może zostać zmieniony w każdym czasie. Zmiany nie wpływają negatywnie na prawa i obowiązki użytkownika w zakresie już realizowanych usług.

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz innych ustaw wymienionych w treści niniejszego regulaminu. Składając zamówienie akceptują Państwo powyższy regulamin.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji, wszelkie wątpliwości wyjaśniamy drogą mailową lub telefoniczną.
 
 
Projekty partnerskie:
 
 
Copyright © 2011 Sea Star / Prawa Zastrzeżone